Новини

У школі  22 січня до Дня Соборності України з метою виховання національної свiдомостi учнів i людської гідності, відродження паростків духовності, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про історичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження інтересу до поглибленого вивчення історії та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любові до Батьківщини були проведені відповідні заходи.
Класний керівник 8 класу та вчитель історії Андрєєва І.О. провела для учнів всієї школи літературну лоцію «Соборна Україна: від ідеї до життя». Ведучі у своїх виступах розповіли про історичне значення Соборності України, сучасні тенденції розвитку незалежної української держави, привітали присутніх з такою знаменною датою. Інна Олексіївна ознайомила учнів з витоками ідеї соборності, з історичними віхами на шляху соборності українських земель. Присутні відкрили для себе ще одну сторінку історії української державності.
Цього ж дня класними керівниками початкової школи була проведена виховна година «На світі багато чудових країн, мені наймиліша, найкраща країна, яка піднялася, мов Фенікс, з руїн, безсмертна моя Україна».
Під час заходу діти переглянули тематичний фільми та презентації. Учні виступали з підготованими доповідями та прикрашали класну дошку власними малюнками. Фінальною крапкою у проведені заходу стало створення ланцюга єдності. Також було проведено вікторину «День Соборності України». Метою заходу було стимулювати інтерес до минулого України, звичаїв та традицій українського народу та закріпити знання про державні символи та визначні події новітньої історії. Захід складався з 3 етапів, а саме: вікторини, завдання «Вірю – не вірю» та конкурсу «Український колорит».

10 лютого учні нашої школи здобули призові місця у відкритому чемпіонаті Дніпропетровської області 2018 року з мас-рестлінгу

14 лютого відбудеться Свято, присвячене Дню Святого Валентина.

В програмі:

1. Святкове привітання

2. Конкурс "Кохання з першого погляду"

3. Конкурс валентинок

16 лютого відбудеться благодійна ярмарка на підтримку онкохворих дітей